x
Filtre
Fiyat Aralığı

Elektrikli şofben modelleri

Elektrikli Şofbenler

Enerji tasarrufu yapmanızı yardımcı olacak, duş deneyiminizi çok daha verimli bir hale getirecek ve sıcaklığı istediğiniz gibi ayarlamanıza olanak sağlayacak elektrikli şofben, hızlı bir şekilde sıcak su elde etmenizi sağlar. Farklı enerji tüketimleri ve boyutları ile ihtiyacınıza en uygun şekilde cevap vermeye hazırlanan modeller, 3 kademeli ısıtma seçeneğine sahiptir.

Şofben Modelleri


Sıcaklık ayarlamasını termosifonlara göre daha etkin bir şekilde yapmanızı sağlayan elektrikli şofben modelleri, sabit sıcaklıkta su kullanma imkanı verir. Evlerin banyolarında kullanabileceğiniz gibi iş yeri ya da ofis gibi mekanlarda da kullanabileceğiniz elektrikli şofbenler, su basıncı değişimlerini kontrol altına almanızı sağlar. Basıncın şiddetinden etkilenmeden, anında sıcak su tüketimi yapabileceğiniz modeller sayesinde suyun ve temizliğin keyfini çıkarabilir, kişisel bakımınızı çok daha etkin bir şekilde yerine getirebilirsiniz. Özel duş ahizesi sayesinde basınçlı suyu yönlendirebileceğiniz elektrikli şofbenler, kişisel temizlik için büyük kolaylık sağlar.

Benzersiz bir banyo deneyimi elde etmenizi amaçlayan elektrikli şofben modellerini satın alarak, hem sıcak suya anında ulaşabilir hem de bütçenizden tasarruf edebilirsiniz.

Stoktakiler
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.