x
Filtre
Fiyat Aralığı

yumurta haşlama makinesi

Yumurta Pişirme Makineleri

Elektrikli küçük ev aletleri konusunda ilk yıllarından itibaren büyük ilklere ve başarılı çalışmalara imza atmış olan Arnica, aldığı birçok ödül ile en sevilen ve en çok tercih edilen markalardan biri olduğunu kanıtlıyor. Kısa zamanda tüketicilerin sevgisini kazanmış olan Arnica küçük ev aletleri ile yemek yapmak ve büyük sofralar hazırlamak hiç olmadığı kadar kolay hale geliyor.

Güne enerjik bir şekilde başlamak, en sevilen öğünlerden biri olan, zengin bir kahvaltı sayesinde mümkün oluyor. Doyurucu ve renkli bir kahvaltı için ise Arnica elektrikli ev aletleri yardımınıza koşuyor. Kahvaltı sofrasının en sevilen ürünlerinden haşlanmış yumurtayı hazırlamak, Arnica yumurta pişirme makineleri ile oldukça kolay ve pratik hale geliyor.

Yumurta Haşlama Makineleri

Zaman ayarlı yumurta haşlama makinesi, yumurtanızı tam istediğiniz kıvamda pişirerek tam zamanında kahvaltıya hazır hale getiriyor. Arnica Omega Yumurta Pişirme Makinesi, 7 yumurtayı aynı anda haşlayabilme özelliği ile size hem zaman hem de enerji tasarrufu sağlıyor. Rafadan, orta veya katı kıvamlı yumurta pişirebilme özelliği ile Arnica yumurta pişirici, her zevke ve damak tadına uygun yumurtalar pişirebiliyor.
Kısa zamanda zengin ve doyurucu bir kahvaltı sofrası hazırlamak istiyorsanız siz de Arnica Omega Yumurta Pişirme Makinesi'ne mutfağınızda yer verebilirsiniz.

Stoktakiler
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.