x
Filtre
Fiyat Aralığı

saç düzleştirici modelleri ve fiyatları

Saç Düzleştiricisi

Tarzınızı yansıtabileceğiniz, hazırlandığınız ortama göre saçlarınızı şekillendirebileceğiniz ve göz alıcı bir görünüm elde edebileceğiniz saç düzleştiricisi modelleri, sade ve pürüzsüz saçlar elde etmenize yardımcı oluyor. Farklı sıcaklık ayarlamaları ve ısıtıcı tabakaları ile pratik ve hızlı bir kullanım sunan modellere ulaşabileceğiniz kategoride, farklı renk seçeneklerine ulaşabilir, iyonlu ya da iyonsuz modeller arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Saç Düzleştirici Ürünler

İş yerine ya da okula giderken, katılmanız gereken bir davete ya da toplantıya hazırlanırken ya da arkadaşlarınız ile dışarıya çıkarken rahatlıkla tercih edebileceğiniz saç düzleştiricisi modelleri, kuaföre gitmeden rahatlıkla saçlarınızı düzleştirmenizi sağlar. Özellikle fazla vakti olmayan ya da hazırlanma süresini kısaltmak isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen saç düzleştirici ürünleri, yüksek ısıya hızlı bir şekilde ulaşan seramik plakaların yardımıyla saçlarınıza istediğiniz şekli verme imkanı verir. Saçınızın tipine ya da ihtiyacınıza göre sıcaklık ayarlamasını rahatlıkla yapabilir, elektriklenmeyi önleyici iyonizerli modeller sayesinde uzun süreli bir kullanım elde edebilirsiniz.

Hızlı buhar çıkışı, otomatik kapanma, seramik plaka ya da 360 derece dönebilen kablo gibi ek fonksiyonlara sahip saç düzleştiricisi modelleri arasından seçiminizi rahatlıkla yapabilir, alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Stoktakiler
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.