x
Filtre
Fiyat Aralığı

Arnica meyve sıkacağı modelleri

Katı Meyve Sıkacakları

Marketlerde satılan meyve suları yerine evinizde taze sebze ve meyvelerden sıkacağınız ve anında tüketebileceğiniz her bardak meyve suyu, birer vitamin deposu yerine geçiyor. 1962 yılında %100 yerli bir marka olarak kurulan ve bugün Türkiye'nin her yerinde 353 adet teknik servisi ile hizmet veren Arnica sizi; narenciye sıkacağı, meyve sıkacağı ve katı meyve sıkacağı kategorilerindeki ürünleri ile tanıştırıyor.
Bağışıklık sisteminin güçlenmesi, hastalıklardan korunmak ve özellikle çocukların gelişimi için çok önemli olan taze meyve ve sebze tüketmenin en kolay yolu sıkmaktan geçiyor. Elektrikli ev aletleri alanında kendi Ar-Ge bölümünü kuran ilk firma olan Arnica; narenciye sıkacağı ve katı meyve sıkacağı modelleri ile mutfakta en büyük yardımcınız oluyor.

Narenciye Sıkacağı Modelleri


Nar dahil limon, portakal, greyfurt gibi meyveleri sıkabilen Arnica narenciye sıkacağı modelleri; tüm katı meyveleri ve brokoli, karnabahar, maydanoz gibi tüm sebzeleri ustalıkla sıkan Arnica katı meyve sıkacağı modelleri, hem kolay temizleniyor, hem de posalar özel teknolojisi sayesinde hazneye ulaşamıyor. Dayanıklı gövdesi ile uzun yıllar kullanabileceğiniz 3 yıl garantili Arnica katı meyve sıkacağı ve narenciye sıkacağı modelleri tezgah üzerinde de fazla yer kaplamıyor ve günlük kullanıma imkan veriyor.

Özel indirimli fiyatlarla ve çeşitli kredi kartlarına taksitle satın alabileceğiniz Arnica katı meyve sıkacaklarından size uygun olan modeli hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Stoktakiler
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.