x
Filtre
Fiyat Aralığı

Arnica bora elektrik süpürgesi

Arnica Bora

Arnica Bora elektrikli süpürge modelleri, yüksek emiş güçleri ile temizliği kolay, pratik ve eğlenceli bir hale getirir. Modern ve renkli tasarımları ile dikkatleri üzerine çeken Arnica Bora su filtreli elektrik süpürgesi üstün performansları ile en kısa zamanları dahi verimli bir biçimde değerlendirmenize yardımcı olur.

Arnica Bora Elektrik Süpürgesi Modelleri


Tüm tozu ve kiri halılardan, kilimlerden, perdelerden ya da koltuklardan çekip alan son teknolojiye sahip süpürgeler, hem geniş hem de dar alanlarda kullanım için ideal ve ergonomik tasarımlara sahiptir. Kolayca çıkarılıp takılabilen farklı temizleme aparatlarına ve yıkanabilen su filtre tanklarına sahip olan ürünler, derinlemesine temizlik ve hijyen hissi sağlar. Otomatik kablo sarıcı ile hızlıca toparlanabilen güç kabloları ve ihtiyacınıza göre boyu ayarlanabilen teleskobik emiş boruları pratik bir kullanıma imkan verir. Kompakt yapıdaki Arnica Bora serisi, etrafa odanın havasını temizleyen hoş bir parfüm yayarak temizliği en etkili biçimde tamamlamanıza yardım eder.

Yaşadığınız ortamın havasını değiştirecek istediğiniz özelliklere sahip bir Arnica Bora ürününü hemen sepetinize ekleyebilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Stoktakiler
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.