x
Filtre
Fiyat Aralığı

Arnica banyo baskülü modelleri

Baskül

Farklı kategorilerdeki küçük elektrikli ev aletlerinde kalite, sağlamlık ve estetiğin sembolü olan Arnica, sahip olduğu uzmanlık ve birikimle pek çok yeniliğe imza atmaya devam ediyor. Elektronik tartı kategorisinde kullanım kolaylığı ve şıklık vadeden ürünler sunan Arnica, banyo baskülleri ile de fark yaratıyor.

Banyo Baskülleri


3 yıl garanti kapsamında sunulan ürünler, birbirinden şık tasarım, renk ve modelde üretiliyor. Her zevke uygun farklı ürün çeşitleri ile banyonuza yalnızca bir tartı değil şık bir aksesuar da eklemiş oluyorsunuz. Ürünün üst kısmında kullanılan silikon madde ile güçlendirilmiş ayak basma yüzeyi ile baskül kullanımı kolaylaştırılarak olası ev kazalarının önüne geçilmesi amaçlanıyor. Otomatik kapanma özelliği ile pil tasarrufu imkanı sunan Arnica banyo baskülleri, dijital göstergeleri ile de kilo ve gram bazında net sonuçlara ulaşmanızı sağlıyor.
ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 gibi dünyaca kabul gören kalite standart belgeli tesislerde üretilen banyo baskülleri, cazip fiyatlarla tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Arnica baskül fiyatları ürün niteliklerine göre değişiklik gösterebiliyor. Siz de Arnica uzmanlığında üretilen banyo baskülleri ile an be an, net bir biçimde kilonuzu takip edebilmek ve daha ince bir forma "Merhaba." demek için, zevkinize uygun baskülü sepetinize ekleyin

Stoktakiler
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.