x
Sessiz Elektrik Süpürgesi Arnica Tesla ile Ultra Sessiz Temizlik
Arnica sessiz süpürge
Arnica Tesla Premium

Sessiz Elektrik Süpürgesi


ile Pratik Temizlik

Daha az enerji ile daha çok verim elde edin, daha büyük hazne ile daha çok toz toplayın hem de şimdi daha da sessiz şekilde… Arnica Tesla Premium sizi yepyeni bir deneyime davet ediyor. 69,8 dB ile gerçekten Ultra sessiz süpürge olma özelliği taşıyor.

Cyclone Max Siklon özelliği sayesinde hapsettiğiniz her toz zerresi siz istediğiniz müddetçe Arnica Tesla'nın haznesinde kalıyor. Ortamda bulunmasını istemediğiniz her zerre, haznenin merkezine alınmış Cyclone Max düzeneği sayesinde haznenin her yerine eşit şekilde dağılıyor. Ayrıca yıkanabilir Hepa 13 filtresi ile tozların %99.9'u filtrenin içine hapsoluyor.

Tek elle yönetebileceğiniz kocaman bir merkez düşünün! Tesla'yı ideal bir süpürge yapan özelliklerden biri de neredeyse tüm özelliklerinin tek elle kullanılıyor olması. Tek elinizle hazneyi yerinden rahatça söküp tekrar takabilirken yine tek elinizle fişin toplanmasını sağlayabilirsiniz.

Arnica tesla ultra sessiz süpürge

Tozların erişemeyeceği yerlere bile
erişin hem de kolayca

Bulunduğunuz ortamda erişemediğiniz dip, köşe kalmasın! 8 metre uzunluğundaki kablo sayesinde 11 metrelik erişim alanına sahip olacaksınız. Üstelik çek bırak sistemi sayesinde tek elinizle kablo sarma sistemini kolayca harekete geçirebileceksiniz.

Tesla'nın haznesinin arka kısmında bulunan buton sayesinde ayağınızla da kablo sarma düzeneğini harekete geçirebilirsiniz. Ayrıca hazne üzerinde yer alan buton sayesinde yine ayağınız ile ürünü kolayca çalıştırabilirsiniz.

Yine aynı şekilde tutma sapına eklenen koldan kumanda sistemi sayesinde sessiz süpürgeniz Tesla’yı eğilmeden açıp kapatabilir veya derecesini arttırıp azaltabilirsiniz.

sessiz süpürge

Yüksek emiş gücü sayesinde
evinizde tozlara yer yok

750 W motor gücü sayesinde yüksek performans sergileyen sessiz süpürge Tesla Premium, evinizde toza yer bırakmayacak şekilde tasarlandı. Yüksek motor gücüne rağmen A Sınıfı enerji tüketimi sayesinde en az enerji ile en yüksek verimi elde etmenizi sağlıyor.

Özel olarak geliştirilmiş 3 in 1 Emniyet Kilit Sistemi, süpürgenizi dik konumda tek elle taşırken bile haznenin açılma ihtimalini ortadan kaldırıyor. Bir sessiz elektrikli süpürge ancak bu kadar güvenli olabilirdi.

Üstelik perde, koltuk, halı, sert zemin ve tüm yüzeylerde kullanılmak üzere ayarlanmış 5 farklı hız kademesi seçeneği sayesinde istediğiniz yeri istediğiniz güçte temizleyin.

ARNICA TESLA PREMIUM'UN 70DB'LİK SESİ İLE
GÜNLÜK HAYATIMIZDAKİ SESLERİ KARŞILAŞTIRIYORUZ
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.