x
Filtre
Fiyat Aralığı

Arnica su filtreli süpürge

Sulu Elektrik Süpürgeleri

Arnica su filtreli elektrik süpürgesi modelleri, ev veya iş yeri temizliğinde etkili sonuç almanızı sağlayan işlevsel ve kullanışlı ürünlerden oluşuyor.

Sulu elektrik süpürgesi, özel su haznesi ve yıkanabilir filtresi ile yüzeyleri yıkayıp süpürerek temizlik yapabilmeye olanak sağlıyor. Halı, perde, koltuk yüzeyi temizliğinde büyük kolaylık sunan sulu süpürge modelleri ile zorlu kir veya lekeler kolayca çıkarılabiliyor. Arnica'nın geliştirdiği su filtreli elektrik süpürgesi modelleri, yüzey temizliğinde teknoloji ve ergonomik kullanışlılığı bir araya getiriyor. Teleskobik emiş boruları, farklı genişliklere sahip uç, fırça ve diğer aparatlarıyla rahat kullanım olanağı tanıyan Arnica su filtreli elektrik süpürgesi modelleri, uygun yüzeyler için ideal temizlik fırsatı sunuyor.

Su Filtreli Süpürge

Arnica süpürge modelleri yüksek emiş gücü, özel filtre seçenekleriyle de yüzeye işlemiş toz zerrelerini, gözle görülmeyen zararlı partikülleri toplayarak sağlıklı ortamlar oluşturabilmenizi sağlıyor. Kablo sarıcı mekanizması sayesinde temizlik sonrası kolayca toplanan kabloları, rahat hareket kabiliyetine sahip tekerlekleri, aksesuar tutucu aparatları da modellerin işlevselliğini arttırıyor.
Sayfada listelenen Arnica su filtreli süpürge seçeneklerini ve teknik detaylarını inceleyebilir, dilediğiniz model için sipariş verip hemen satın alabilirsiniz.

Stoktakiler
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.