x
Filtre
Fiyat Aralığı

Arnica toz torbalı süpürge

Toz Torbalı Süpürgeler

Ev temizliğinde en büyük yardımcınız olan elektrikli süpürgeler, yenilikçi Arnica teknolojisi ile seviye atlıyor. Geliştirdiği yüksek teknoloji ile her geçen gün ürün yelpazesine bir yenisini ekleyen Arnica'nın yeni nesil toz torbalı süpürge modelleri, hayatınızı kolaylaştırırken bulunduğunuz ortamda hayal ettiğiniz hijyeni sağlıyor.

Her Detayı ile Hayatı Kolaylaştırıyor


Arnica toz torbalı elektrikli süpürge modelleri normal kâğıt torbalara kıyasla havayı 3 kata kadar daha fazla süzüyor. Yüksek hava süzme kapasitesi ile birlikte yıkanabilir Hepa 13 filtreye sahip elektrik süpürgesi modelleri, çek bırak kablo özellikleri ile pratik bir kullanım sunuyor. Her detayında, hayatı kolaylaştırma amacı bulunan toz torbalı süpürge modelleri astım ve alerjisi olanlar için de özellikle tavsiye ediliyor.

Üstün Teknoloji ile Gelen Konfor


Işıklı LED göstergeleri sayesinde filtre ve toz torbalarının doluluk oranlarının kolayca kontrol edilebilmelerini sağlayan Arnica toz torbalı süpürge çeşitleri, yüksek emiş güçleri ile etkin bir performans sergiliyor. Uzun kabloları sayesinde geniş bir kullanım alanına sahip olan elektrikli süpürgeler, çok fonksiyonlu uçları ile her ortamın rahatlıkla temizlenmesini sağlıyor. Geniş hazneleri ile büyük bir kapasiteye sahip olan Arnica toz torbalı elektrik süpürgesi seçenekleri, tekerlerinin kauçuk kaplı olması nedeniyle kolay bir sürüş imkanı veriyor. Pratik bir kullanım için tasarlanan kablo sarma düğmeleri ise temizlik sonrasında işinizi kolaylaştırıyor. Tüm detayları ile sizin için geliştirilen toz torbalı süpürge modellerini hemen keşfedin, pratik temizliğin keyfini çıkarın.

Stoktakiler
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.