x
Filtre
Fiyat Aralığı

Arnica fritözler

Fritöz

Enfes lezzetlerin tamamlayıcısı, kızartılmış mevsim sebzelerinin vazgeçilmezi ve leziz sunumların olmazsa olmazı kızartma çeşitlerini, çok daha etkin bir şekilde yapmanıza olanak sağlayan Arnica fritöz modelleri, farklı pişirme kapasiteleri ve özellikleri ile ihtiyacınıza en iyi şekilde cevap verir. Kızartma sepetleri ve tutma kolları yardımıyla kızartmak istediğiniz ürünleri pişirme haznesine rahatlıkla yerleştirebilir, farklı zaman ayarlamaları yaparak besinleri tam kıvamında hazırlayabilirsiniz.

Fritöz Modelleri


Bulaşık makinesinde kolaylıkla yıkanabilen iç aksamları sayesinde pratik ve hijyenik bir kullanım sunan fritöz çeşitleri, kokuyu önleyen özel yalıtımlı kapaklar ile donatılmıştır. Misafirleriniz için lezzetli aparatifler ve sunumlarınız için vazgeçilmez tatlar oluşturabileceğiniz fritöz modelleri, patates ve biber kızartması, köfte, piliç pane gibi vazgeçilmez lezzetleri çok daha leziz bir hale getirmenize olanak tanır. İhtiyacınız olan yağ miktarını pişirme haznesine koyarak pişirme işlemine kolaylıkla başlayabileceğiniz ürünler, aynı zamanda ergonomik tasarımlarıyla da mutfağınızın dekorasyonu ile uyum içerisinde bir kullanım amaçlar.

Pişirme hacimlerine göre farklı kapasitelerine ve güç çıkışlarına sahip Arnica fritöz modellerini inceleyebilir, fritöz fiyatları arasında karşılaştırma yapabilir, alışverişinizi rahatlıkla tamamlayabilirsiniz.

Stoktakiler
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.