x
Filtre
Fiyat Aralığı

blender modelleri, el blender setleri

Blender Setleri

Arnica blender setleri ile tariflerinizi kolayca yapabilir, mutfağınız için ihtiyaç duyduğunuz kullanışlı bir ev aletine kavuşabilirsiniz.
Yemek, tatlı, içecek, hamur işleri, bebek maması ve diğer tarifleri hazırlarken büyük kolaylık sunan ürünler, gıda maddelerinin homojen şekilde öğütülüp karıştırılmasına yardımcı oluyor. Arnica el blender modelleri şık tasarımları, ergonomik ve rahat kullanım nitelikleri ile göz dolduruyor. Paslanmaz çelik aparatları bulunan modeller, tek elle kullanabilmeye olanak tanıyan kaymaz tabanlarıyla da dikkat çekiyor. Farklı ölçülere sahip karıştırıcı, parçalayıcı, öğütücü hazneleri ve sıçratmayı engelleyen metal blender uçları, karıştırma işlemi esnasında malzemelerin etrafa sıçramasına engel oluyor.

Blender Modelleri


Değişik fonksiyonel özellikleri bulunan kimi Arnica blender setleri seçenekleri arasında, teflon veya seramik tencereler için özel ekstra blender uçları da yer alıyor. Ayarlanabilir hız seçenekleri de bulunan Arnica modelleri, motor bölümleri hariç olmak üzere diğer tüm aparatları bulaşık makinesinde kolayca yıkanıp temizlenebiliyor.

Arnica blender seti modellerine ait teknik detay ve fiyatlara sayfadaki ürün listesinden erişebilirsiniz. Tercih ettiğiniz modeller için sipariş verip hemen satın alabilirsiniz.
Stoktakiler
Toplam 33 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.