x
Filtre
Fiyat Aralığı

Arnica ütü modelleri

Ütü

Arnica buharlı ütü, birbirinden farklı renklere sahip modern tasarımları ve fonksiyonel özellikleri ile ütü yapmayı çok daha kolay ve keyifli hale getirir.

Kumaşlara yapışmayan özel paslanmaz çelik, enamel ya da seramik taban kaplamasına sahip buharlı ütü modelleri, kumaşların üzerinde kolayca hareket eder ve güçlü buharları ile tüm kırışıklıkları zahmetsizce açar. Yüksek motor güçlerine sahip şok buharlı modeller dikey ütüleme yapmanıza olanak verir.

Ütü Modelleri

Kireç oluşumunu önleyen anti-calc özellikleri sayesinde uzun yıllar kullanabileceğiniz Arnica ütü modelleri, aynı zamanda ütüleme esnasında damlamanın önüne geçen anti-drip teknolojisine sahiptir. İşinizi çok daha kolay bir hale getirecek buhar ve ısı ayar düğmeleri ile hem buharın hem de ısının ayarını ihtiyacınıza uygun olarak değiştirebilirsiniz. 360º dönebilen kablo tutucu sayesinde ürünü daha rahat hareket ettirebilir ve pratik bir şekilde profesyonel ütü uygulamaları yapabilirsiniz.
Kendi kendini temizleyen akıllı sistemleri ve yüksek performansları ile ön plana çıkan Arnica ütü çeşitleri arasından ihtiyaç duyduğunuz kullanım özelliklerine sahip ürünü tercih ederek hemen sepetinize ekleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.

Stoktakiler
Toplam 21 ürün görüntüleniyor.
1 2
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.